סוככים קבועים

גמישות עיצובית
בתור חלק קבוע הנוסף למבנה יש חשיבות עצומה, כמובן, לעיצוב ולצורה של הסוכך הקבוע. לכן, סוככי השרון מציעים לכם מגוון עצום של אפשרויות לעיצוב הסוכך הקבוע. החל מסוככים ישרים ופשוטים, ועד בעלי קווים מעוגלים, גליים, קשתות, וכמעט כל צורה רלוונטית אחרת בהתאם לצרכים הייחודיים של הלקוחות. המגבלה היחידה – על צורת הסוכך לאפשר ניקוז מים יעיל לעת חורף. בנוסף, גם מגוון החומרים מהם ניתן לייצר את הסוככים הקבועים נרחב ומעניק אפשרויות. כך אפשר למצוא, לדוגמא, סוככים בעלי שלד פלדה מגולוונת צבועה בתנור וכיסוי בד (דראלון או PVC, קשיח או גמיש).בסופו של דבר, תוכלו בוודאות למצוא את הסוכך העשוי בצורה ובאופן המתאים לכם.
סוכך לחניה
סוכך קבוע מעוצב
1
הגנה יעילה בכל מזג אוויר - סוככים קבועים תוכננו לעמוד בתנאי מזג אוויר קיצוניים במהלך כל השנה. הם יספקו לכם צל נעים בקיץ ומחסה בחורף.
2
עיצוב אסתטי - סוככים קבועים מאפשרים שלל אפשרויות עיצוב כך שהקו העיצובי יעבוד מעולה עם סגנון עיצוב הבית שלכם. ניתן לבחור ממגוון חומרים וצורות כדי לקבל מראה מדהים.
3
אחזקה מינימלית - סוככים קבועים עשויים מחומרים עמידים הדורשים תחזוקה מועטה יחסית. ניקיון ושימון תקופתיים יספיקו.
4
אורך חיים - סוככים קבועים יעמדו לרשותכם לטווח ארוך וימשיכו לספק הגנה ונוחות שנים רבות.
בכל מקום שתרצו
אם כן, סוככים קבועים יכולים לשמש גם בעלי עסקים וגם בעלי בתים פרטיים המעוניינים באזורים המוגנים משמש ומגשם לאורך כל השנה, ובעיצוב המותאם במיוחד למתחם המקורה. אם זו חניה או מרפסת, חצר או רחבת כניסה, סוכך קבוע יהיה שם בשבילכם בכל מזג אוויר. עם זאת, יש לציין שבניגוד לסוככים קלים, סוככים קבועים דורשים אישורי בנייה מהרשויות, דבר שיש לקחת בחשבון.
שאלות נפוצות
מה מומלץ לעשות לצורך תחזוקת הסוכך והאם סוככים שונים דורשים תחזוקה שונה?
על מנת לתחזק סוכך זרועות כראוי, אנו ממליצים על שימון הזרועות וניקוי שלד הסוכך מידי שנה. כמו כן, על מנת לשמור על בד הסוכך, יש לגלול אותו כשהוא יבש לגמרי על מנת למנוע הצטברות עובש בבד. סוככים קבועים אינם דורשים תחזוקה מיוחדת למעט ניקוי כללי מאבק ולכלוך בעזרת מים וסבון (אם ניתן ויש גישה)
שיתוף