מסך זיפ חשמלי

פתרון מושלם לשמש צד

סוכך רשת נגללת המופעל חשמלית ע״י שלט.

מערכת הצללה חיצונית המורכבת מקסטה ומסילות צד מאלומיניום ומרשת מתקדמת מסוג Soltis. בקדמת הסוכך מותקן פרופיל מוביל (פרונט) ובתוכו משקולת שאמונה על מתיחת הבד ויצירת מרקם חלק לרשת. מערכת הצללה אמינה ועמידה מאד בפני מזג אויר. רשת הSoltis עמידה בפני קרינת UV. במערכת מותקן מנוע חשמלי מתקדם שיכול לעצור את עצמו במקרה של פגיעה במכשול וכן אפשר לחבר את המערכת לחיישנים שגורמים לסגירה ברוחות חזקות.

צוות תוכן - סוככי השרון

יצירת סגירה נושמת ואוורירית שאינה מסתירה את הנוף אך מנגד "הנוף" אינו יכול להתבונן בכם. מערכת הזיפ אטומה בצדדים ויעילה כנגד מעופפים שונים. בעזרת השלט תוכלו להוריד את הזיפ לכל גובה שתרצו ותוכלו לעצור את גובה הרשת לפי הצורך והנוחות. מתאים לכל שימוש : בתים פרטיים, מרפסות בבניינים משותפים, הצללת חלונות בבנייני זכוכית, מסעדות ועוד. מסך הזיפ מאפשר לסגור מרפסות ומרחבים ולייצר פרטיות ואינטימיות גם בטווחים קצרים בין מרפסות בבית משותף. מסך זיפ יבוא ברוחב של עד 5 מטר ו – 3 מטר גובה. ניתן לכסות שטחים גדולים יותר בעזרת חלוקת השטח עם עמודי תמיכה. ניתן לקבל את הזיפ במגוון צבעים רחב וכן ניתן לצבוע את המערכת לצבעים שתבחרו בעצמכם.

הזיפ מיוצר במפעלנו מהחומרים המעולים ביותר וניתן לספקו תוך זמן קצר.
רשת ממונעת נגללת בטכנולוגיה חדישה, חוסמת קרינת UV אך מאפשרת כניסת אור, עם שקיפות שאינה מסתירה את הנוף.

לסוכך רשת נגללת חשמלית, המופעלת על ידי שלט. מתאים לדלתות הזזה גדולות ולחלונות. הסוכך מגיע בגובה של עד 3 מ' ובאורך של עד 5 מ', ומותקן על מסילות אלומיניום. גם וגם – מסתבר שיש דבר כזה! סוכך ZIP מסנן קרינת UV, אך מאפשר כניסת אור שמש - בדיוק לטעמכם! זאת הודות לרשת סולטיס, המחוררת בטכנולוגיה חדשנית.הפתרון האידאלי לחלונות גדולים ודלתות הזזה מזכוכית, במיוחד כאלה הפונים לשמש. הטכניקה הייחודית מאפשרת שקיפות שאינה מסתירה את הנוף. הרשת נפתחת ונסגרת בעזרת מנוע איכותי, המופעל באמצעות שלט. הסוכך מותקן בתוך מסילות ומקובע אליהן באמצעות רוכסן בטכנולוגיה מתקדמת, המוודאת אטימה מלאה בצדדים. בסוכך ZIP מותקנת משקולת כבדה בחלקו התחתון המבטיחה שהרשת תישאר מתוחה ותיראה פיקס – כל הזמן. סוכך ZIP חוסם כניסה של זבובים, יתושים ומזיקים אחרים – הודות לסגירה ההרמטית בצדדים. אנחנו בסוככי השרון מקפידים על מוצרים איכותיים ואמינים שאפשר 'לבנות עליהם' שנים רבות קדימה: הסוכך מגיע עם אחריות לשלוש שנים. הסוכך מגיע באורך של עד 5 מטר, ובגובה של עד 3 מטר, גם ב- PVC אטום. כל המערכת, כולל המנוע, נמצאת בתוך 'קסטת' אלומיניום מעוצבת, במידות 10/10.

מוצרים דומים
בנט ורטיקאלי
זיפ ידני