סוכך זיפ אופקי

סוכך אופקי למטרות הצללה

סוכך אופקי למטרות הצללה

מיועד ומשמש להצללה מעל תקרות זכוכית, פתחי אור בפרגולות בטון ונותן פתרון להצללה גם במקומות עם זווית ולא בהכרח במקומות ישרים. מערכת ההצללה בנויה מקסטה המכילה רשת מקדמת מסוג Soltis. מסילות בצדדים ופרופיל מוביל (Front). המערכת מגיעה עם מנוע מובנה מופעל על ידי שלט או מתג. המערכת בנויה מאלומיניום ומחומרים עמידים לפגעי מזג אויר והיא עמידה וחזקה במיוחד. גודל יחידה אחת יכול להגיע עד 6 מטר רוחב ו-6 מטר יציאה. ניתן לשלב כמה יחידות על פני תא שטח אחד. הזיפ האופקי בנוי כמערכת אוורירית ועדינה המשתלבת בצורה אופטימלית עם השטח.

צוות תוכן - סוככי השרון
יתרונות הסוכך האופקי

הסוכך האופקי מציע מספר יתרונות בולטים: הצללה מתכווננת - ניתן לכסות חלק מהשטח או את כולו, בהתאם לעוצמת קרני השמש. וויסות גמיש ומדויק. עיצוב אסתטי - משתלב היטב בחזיתות של עסקים ובתים פרטיים. חוסך באנרגיה - מונע חימום יתר של המבנה וחסכון בעלויות מיזוג האוויר. בקרה ונוחות - הפעלה פשוטה בלחיצת כפתור עם שלט רחוק. איכות ועמידות - יצור מאלומיניום איכותי ועמיד.

כיצד זה עובד?

הסוכך האופקי מגיע עם מנוע מובנה, המחובר למנגנון נסיעה מסילתי משני הצדדים. בלחיצת שלט או כפתור ניתן להפעיל את המנוע ולהניע את הרשת ימינה או שמאלה, עד לכיסוי מלא של האזור. תהליך הפעולה קל, פשוט וחלק, עם מסלול תנועה אופקי על פני קורות הברזל לכל אורכן. הרשת המיוחדת נפרשת ונסוגה בתנועה איטית ושקטה, המאפשרת וויסות מדויק של עוצמת קרינת השמש. בזכות תכנון מדיוק ואסתטי, הסוכך האופקי הופך לחלק אינטגרלי מעיצוב הבית או העסק, ומספק פתרון הצללה יעיל ומתקדם במיוחד.

מוצרים דומים
סוכך כבלים