פרגולות נאספות אלומיניום

פרגולה נאספת
הוספת חדר בלחיצת כפתור. פתרון קיצי וחורפי במוצר אחד > מגוון צורות ועיצובים, אפשרות להוספת תאורה > פתרון עמיד לאורך שנים רבות שאינו דורש תחזוקה כלל

פרגולות נאספת סוככי השרון

הכירו את פרגולות נאספות של חברת 'סוככי השרון' אשר תשנה לכם את הרגלי הקירוי לחורף אותם הכרתם. איך בדיוק? ההצללה מצוידת במערכת מרזבים היקפית, אשר מנקזת את המים אל מחוץ לשטח המקורה. בנוסף, הסוכך אטום ב-100% מפני חדירת מים. שתי תכונות מרכזיות אלו, המייחדות את הסככות הנאספת הופכות אותה לעמידה יותר מאשר פרגולות אחרות בפני תנאי מזג אוויר קשים, לרבות רוחות, סוערות וגשמים שוטפים.

5 סיבות להעדיף את הפרגולות הנאספות של סוככי השרון:

  1. פרגולות נאספות אטומות לחלוטין בזכות סגירה היקפית ב- PVC בשילוב קריסטל שקוף מכל הצדדים. את יריעות הPVC ניתן להרים ולהוריד בעזרת מערכת חשמלית ממונעת.
  2. חברת סוככי השרון מאפשרת לסגור את הסככה הנאספת בעזרת פרופילים מאלומיניום בשילוב זכוכיות מסוגים שונים.
  3. התקנתה של הצללה נאספת פשוטה ומהירה, גם באישור מול הרשויות.
  4. הסוככים נאספות מגיעות במגוון גדלים וצורות. את האלומיניום ניתן להזמין צבוע בצבע דמוי עץ כך שלא ניתן להבחין שהיא עשויה מאלומיניום ומתקבל הרושם שהיא עשויה עץ.
  5. פתרונות הקירוי נאספות גמישות בצורת הגג: אליפסה/ישר/ דו שיפועי, הצללה אף ניתנת להתקנה כשהיא תלויה או נשענת על עמודים בחזית המבנה. משדרות אווירה יוקרתית ויפה בזכות תאורת LED וגימור גבוה ואיכותי!

כל הפלוסים במקום אחד – פרגולות נאספות סוככי השרון

פרגולות נאספות נותנות מענה מלא בהגנה מפני גשמים, ומתאימות לבתים פרטיים ומשותפים, קירוי בריכות שחייה, אולמות אירועים מסעדות ובתי קפה. העיצוב ייחודי וכולל מערכת תאורת LED על גבי הגג. ניתן לקבוע את חלוקת התאורה לאורך ולרוחב ואת עוצמת התאורה על פי הצורך והרצון של הלקוח. מתחת לגג ניתן להתקין בד PVC איכותי שמתפקד כווילון רומאי מהודר, שמקנה לחדר אווירה נעימה וחמימות ואף מקטין את הרעש האקוסטי.

הידעתם? יתרונה הבולט של סככה נאספת על פני סככות אחרות הוא בהפעלה בעזרת שלט, המאפשר לפתוח ולסגור את הגג בצורה פשוטה ומהירה.

כמו ביתר הפרגולות של חברת סוככי השרון, גם סככה נאספת עומדת בתו התקן העולמי המחמיר ביותר. החברה מעניקה ללקוחותיה פגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות, בה ניתן לשאול שאלות לגבי הסוכך, התקנתה ועוד. החברה מקפידה על צוות עובדים מקצועי, אמין ומנוסה, המלווה את תהליך הפרויקט מההתחלה ועד סיומו. שירותי החברה ניתנים בכל רחבי הארץ ובארבע שפות: עברית, ערבית, רוסית ואנגלית. אז אחרי שהבנתם למה פרגולות נאספות תפורות עליכם בדיוק - אנו מזמינים אותכם ליצור איתנו קשר ולהתחדש בפרגולה נאספת חדשה עוד היום!

מוצרים דומים
פרגולות מסתבסבות
פרגולות נאספות PVC
פרגולות קבועות