פרגולות נאספות PVC

פרגולות נאספות הבנויות משלד אלומיניום וגג PVC איכותי ועמיד, המאפשרות תכנון מותאם אישית של הצורה, הצבע והתאורה. הפרגולות אטומות, יציבות ובטוחות בכל מזג אוויר. ניתן לשלב מוצרי הצללה וסגירה נוספים ממגוון פתרונותינו.

פרגולות נאספת גג PVC

פרגולות חשמליות נאספות של סוככי השרון בנויות משלד אלומיניום ומגג PVC נפתח/נסגר. יריעת הPVC היא יריעה רב שכבתית שעמידה לשנים רבות ומתמודדת עם כל צורת מזג אוויר. הפרגולות תוכננו להתמודד עם גשמים ורוחות חזקים והן בטוחות ויציבות בצורה מלאה בכל עונות השנה. הפרגולות אטומות לחלוטין ובעלות מרזוב מובנה שמפנה את המים בצורה מהירה ונסתרת. הפרגולה עמידה לשנים ואינה מצריכה תחזוקה. הפרגולות מגיעות בשלל עיצובים, דבר שמאפשר לכם לבחור את העיצוב המתאים ביותר, לבחור את צבע האלומיניום ואת צבע הPVC. ניתן להוסיף תאורת לד ולבחור את מידת התאורה אותה אתם רוצים. אתם תוכלו לבחור את עיצוב וכמות התאורה בפרגולה. הפרגולות הנאספות שלנו מתאימות לבתים פרטיים, למרפסות בתים משותפים, מסעדות ובתי קפה, קירוי בריכות, מוסדות חינוך, מפעלים, בתי כנסת ובעצם לכל מקום. אתם רק צריכים לבחור את העיצוב.

הפעלת פרגולה עם גג PVC

הפעלת הפרגולה נעשית בצורה פשוטה באמצעות שלט ששולט הן על הפתיחה והן על התאורה. באותו שלט ניתן להוסיף מוצרים נוספים להצללה כמו מסכי הצללה שאותם ניתן להוסיף לפרגולה בהמשך. לאחר הצבת הפרגולה ניתן להוסיף ולסגור את הפרגולה במגוןן פתרונות שאנו מציעים: סגירות זכוכית, סגירות PVC, סגירות מסכי הצללה ועוד מגוון מוצרים שישלימו לכם את הפרגולה וישלימו את הפינה אותה תכננתם. הצוות שלנו יגיע לביתכם וביחד איתכם יתאים את סוג הפרגולה, הצבע, המידות, צורת המרזוב וסוג התאורה בדיוק לכם ובהתאם לצרכים של המקום.

כל הפלוסים במקום אחד – פרגולות נאספות סוככי השרון

פרגולות נאספות נותנות מענה מלא בהגנה מפני גשמים, ומתאימות לבתים פרטיים ומשותפים, קירוי בריכות שחייה, אולמות אירועים מסעדות ובתי קפה. העיצוב ייחודי וכולל מערכת תאורת LED על גבי הגג. ניתן לקבוע את חלוקת התאורה לאורך ולרוחב ואת עוצמת התאורה על פי הצורך והרצון של הלקוח. מתחת לגג ניתן להתקין בד PVC איכותי שמתפקד כווילון רומאי מהודר, שמקנה לחדר אווירה נעימה וחמימות ואף מקטין את הרעש האקוסטי.

הידעתם? יתרונה הבולט של סככה נאספת על פני סככות אחרות הוא בהפעלה בעזרת שלט, המאפשר לפתוח ולסגור את הגג בצורה פשוטה ומהירה.

כמו ביתר הפרגולות של חברת סוככי השרון, גם סככה נאספת עומדת בתו התקן העולמי המחמיר ביותר. החברה מעניקה ללקוחותיה פגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות, בה ניתן לשאול שאלות לגבי הסוכך, התקנתה ועוד. החברה מקפידה על צוות עובדים מקצועי, אמין ומנוסה, המלווה את תהליך הפרויקט מההתחלה ועד סיומו. שירותי החברה ניתנים בכל רחבי הארץ ובארבע שפות: עברית, ערבית, רוסית ואנגלית. אז אחרי שהבנתם למה פרגולות נאספות תפורות עליכם בדיוק - אנו מזמינים אותכם ליצור איתנו קשר ולהתחדש בפרגולה נאספת חדשה עוד היום!

פרגולת אלומיניום נאספת תלויה

הפרגולה התלויה הנאספת שלנו מהווה את אחד הפתרונות המעוצבים והמתקדמים ביותר כיום בתחום הפרגולות. הפרגולה תלויה באוויר ללא עמודי תמיכה, מה שיוצר מראה מודרני ואלגנטי במיוחד. את הפרגולה הזו ניתן לחבר ישירות לתקרה או קורות הבניין בעזרת מערכת מותחנים ייעודית. כך נוצרת פרגולה מרחפת לכל דבר המעניקה מראה של קלילות וחופש תנועה מתחתיה. מעבר לשימושיות, הפרגולה התלויה גם נראית נהדר ומושלמת ליצירת פינת ישיבה מעוצבת בחצר, מרפסת או גינה. היא יכולה להפוך לאזור הבילוי האהוב עליכם בבית.

מוצרים דומים
פרגולות נאספות אלומיניום
פרגולות מסתבסבות
פרגולות קבועות