התאמת שערים ופרגולות לגינה

התאמת שערים ופרגולות לגינה

10/02/2024
התאמת שערים ופרגולות לגינה

מעבר לבית חדש שרכשתם זה עתה הוא ללא ספק חוויה מרגשת של פעם בחיים ובפרט אם מדובר בבית רחב ידיים ומפואר. על כן סביר להניח שתרצו להשקיע לא מעט בעיצוב הבית, ויש להביא בחשבון את עיצוב הגינה כחלק מההשקעה. גינה היא אחד היתרונות הטובים ביותר בכל בית והשקעה בה והפיכתה לשטח מקסים, וודאי יאפשרו לכם ליהנות ממנה הרבה יותר. אחזקה של גינה לא מטופחת כלל לא שווה את ההשקעה ומכאן מומלץ כבר מהרגע הראשון לשקול על הדרכים להפיכתה של הגינה ללב ליבו של הבית. 

הפיכתה של הגינה למרכז הבית

רצוי לשלב בגינה אלמנטים שונים כמו פרחים וצמחים מחד גיסא, אולם כדאי גם להתקין בה שערים ופרגולות מאידך גיסא כדי שיהיה נעים יותר לשהות בגינה. פרגולה יכולה להפוך כל גינה לשימושית הרבה יותר, כי למרות שכולנו אוהבים את אור השמש, בכל זאת במדינת ישראל יש להישמר מקרני השמש החזקות ובדיוק בשל כך נועדה הפרגולה להימצא בגינה. כדי להתאים את הפרגולה הנכונה ביותר לשטח הגינה יש תחילה לבדוק את גודל הפרגולה הרצוי. הפרגולה לא אמורה לתפוס את כל שטח הגינה שכן אחרת לא ניתן יהיה להשתזף בגינה.

התאמת פרגולה לגינה

הפרגולה מצד אחד לא צריכה להיות גדולה מדי ומצד שני, מומלץ שלא תהיה קטנה מדי. הכול למעשה תלוי במידת החיבה שלכם לשמש או לצל ולרוב מומלץ להשאיר מקום לשני הדברים הללו בגינת הבית. חומרי הגלם שמהם תיבנה הפרגולה הם אלמנט חשוב שיש להביאו בחשבון, זאת מאחר והאפשרויות הן רבות ומגוונות. ניתן למשל להתקין פרגולה מאלומיניום או מחומרים דומים אולם ניתן גם לבחור בחומרי עץ לעיצוב הגינה. כעת נעבור אל אלמנט שני וחשוב במסגרת עיצוב הגינה והוא – התקנת שער איכותי בצורה נכונה.

התאמת שערים ופרגולות לגינה
התאמת שערים ופרגולות לגינה
התאמת שערים ופרגולות לגינה

בחירת שער לגינה

לא מעט אנשים לרבות בעלי בתים, מעצבי פנים ואדריכלים הספיקו להפנים את העובדה כי בחירה והתאמה נכונה של שערים לגינה היא בעלת חשיבות רבה. בעבר לא היה מגוון גדול דיו והבחירה הייתה הרבה יותר קלה, אולם מצד שני, היה קושי למצוא מענה לכל מיני צרכים מיוחדים. כיום ישנה אפשרות למצוא התאמה עבור כל צורך שהוא, בין אם מדובר בשער לבית, לגינה או לכל סביבה אחרת. בעת הניסיון להתאים שער לגינה חשוב להביא בחשבון את הגודל וחומרי הגלם השונים שמהם מיוצר השער.

בחינת אלמנטים שונים

בחינת היבטים אלו מובילה לאחר מכן לשיקולים של נוחות הפתיחה והסגירה של שערים.  חלק מהדגמים הם קטנים, פשוטים וקלים ואילו דגמים אחרים הם הרבה יותר גדולים וכבדים. סוג הדגם, המשקל, הגודל והעיצוב משפיעים על ההחלטה אם לבחור בדגם בעל מנוע או בדגם שנפתח ונסגר ידנית. אם מדובר בדגם קטן אין צורך להשקיע במנוע, אולם אם מדובר בשער כניסה לגינה עם חניה יהיה צורך בדרך כלל לבחור דגם עם מנוע חשמלי.

צוות תוכן - סוככי השרון

שיתוף

מאמרים אחרונים

13/05/2024
סגירת מרפסת

סגירת מרפסת

סגירת מרפסת מספקת פתרונות בנייה מהירים, חזקים ואסתטיים החוסכים בעלויות ההקמה באופן משמעותי. סוככי השרון נותנים מענה לכל הבעיות הכרוכות בהכנת החדר הריסה, ריצוף , בניה , חשמל ועוד. סוככי השרון מתמחה בפתרון משולב לחדרי פאנלית בשילוב זכוכית ואלומיניום. תכנון העבודה מבוצע על פי צרכי הלקוח ורצונותיו.

הדמיה ממוחשבת

בביצוע עבודות גדולות ומורכבות סוככי השרון מעניקה ללקוחותיה שירות הדמיה ממוחשבת מקצועי. ההדמיה מעניקה לך את האפשרות להתאים באופן אופטימאלי את סגירת האלומיניום למראה המבנה ולהקטין עלויות שינוי שלאחר מעשה.

סגירת מרפסת היקפית

הסגירות, הצללת מרפסת זכוכית, סגירת מרפסת שמש וכו', מתחלקות לסגירה על ידי פנלית עם שילוב של חלונות מזכוכית או מסגרות אלומיניום שבתוכם זכוכית. קירות הפאנלית משולבים בחלונות קבועים או חלונות הזזה או חלונות נפתחים או חלונות בלגיים. הפאנלית צבועה בצבע לבן או קרם. אך ניתן לצבוע בכל צבע לפי דרישת הלקוח (לפי קטלוג הצבעים הבינלאומי RAL). את קירות הזכוכית ניתן לבצע בחלקים קבועים או חלקים נפתחים שעשויים מפרופיל קליל מסדרת 7000 או מסדרת 9000, או מחלון נפתח מפרופיל קליל מסדרת  4500. ניתן לשלב בחלון זה, וילון ונציאני פנימי ידני או חשמלי או בהפעלה באמצעות שלט. הרצפה עשויה דק עץ אורן או דק עץ איפאה או רצפת אריחים (רגילה).

גגות חדרי הפאנלית

גגות פאנלית עשויים משני לוחות אלומיניום צבועים משני הצדדים כשבינהם מצוי קלקר (חומר מבודד מחום ומקור). ניתן לקרות בעוביים שונים. בין 2 ועד 14 ס"מ עובי. הגגות חזקים וניתן לדרוך עליהם. ניתן להתקין חלונות אור קבועים אטומים בחלקים מהגג או בגג נפתח, כשעושים הצלללה למרפסת שמש. כדי למנוע רעש של טיפות הגשם הנופלות על סגירת מרפסת זכוכית ניתן לקרות את הפאנלית מלמעלה בחומר שמונע רעש -שינגלס. אולי יעניין אותכם לקרוא על פרגולות חשמליות ופרגולות נאספות.
צוות תוכן - סוככי השרון
המשך
12/05/2024
הצללה מתקדמת

הצללה מתקדמת

למה לבחור בהצללה מתקדמת?

  • כי מערכות ההצללה המתקדמות נהנות מאטימות מוחלטת מכל היקפיה בעזרת יריעות PVC.
  • כי את מערכת ההצללה המתקדמת אפשר לפתוח ולסגור כרצונכם, ולשלוט באופן ההצללה בחצר שלכם.
  • כי ההתקנה של מערכת הצללה מתקדמת פשוטה ומהירה, כמו גם תהליך האישור מול הרשויות.
  • כי את מערכות ההצללה המתקדמות תוכלו למצוא בכל מיני צורות וגדלים.
  • כי מערכת ההצללה המתקדמת תיתן לכם גם צל וגם את הלוק המושלם, בעזרת גימור איכותי ותאורת LED.

מערכות הצללה מתקדמות – כל מה שרציתם לדעת ועוד

מה זה מערכות הצללה קבועות (פרגולות) כולם כבר יודעים ומכירים. פתרון ההצללה הקבוע העשוי לרוב מעץ או דמוי עץ, הפך נפוץ מאוד בחצרות הבתים, במרפסות ובבתי עסק ברחבי ישראל בעשורים האחרונים, והוא כמעט חלק בלתי נפרד מהנוף. אבל מוכרחים להודות – פרגולות מהסוג הזה הן פתרון הצללה של הדור הקודם. היום אתם יכולים ליהנות מהעולם החדש, המתקדם והמעוצב של מערכות הצללה מתקדמות. מערכות ההצללה המתקדמות מתאימות לכולם, בין אם עבור לקוחות בעלי בתים פרטיים, דירות גן, דירות גג או מרפסות, ובין אם עבור בעלי עסקים הזקוקים לפתרונות הצללה לבית העסק. מהן אותן מערכות אתם שואלים? בשביל זה אנחנו כאן.

צוות תוכן - סוככי השרון
המשך
12/05/2024
רשת צל למרפסת ולגינה

רשת צל למרפסת ולגינה

לשבת בחוץ ולהיות מוגנים מהשמש - אפשרות כיסוי עבור משטחים נרחבים

רשת צל למרפסת ולגינה - פינת החמד שתמיד חלמתם עליה

בבוקר יום שמשי אתם פוקחים את העיניים ומסתכלים אל מחוץ לחלון; בחוץ שמיים תכולים ואוויר צלול. ההזדמנות המושלמת לצאת ולשתות משהו חם בגינה או במרפסת שלכם, ליהנות מהיום היפה. עם זאת, השמש הקופחת לא מאפשרת לכם לשהות בחוץ ואתם נאלצים לשוב פנימה אל הבית. נשמע מוכר?

צוות תוכן - סוככי השרון
המשך