פרגולות אלומיניום

חברת סוככי השרון מספקת מגוון פרגולות אלומיניום. הפרגולות מתחלקות לשלוש משפחות עיקריות:
  • 1) פרגולות קבועות. פרגולות בעלות שלבים קבועים שאינם נעים ולרוב באות עם כיסוי כנגד הגשם.
  • 2) פרגולות נאספות. פרגולות חשמליות בעלות גג נפתח/נסגר. פרגולות אלו יכולות לבוא עם גג מאלומיניום או PVC
  • 3) פרגולות מסתבסבות. פרגולות בעלות שלבים שמסתבסבים על צירם ומאפשרים סגירה מלאה או פתיחת השלב לזווית של 120º..
פרגולות מסתבסבות
פרגולות נאספות PVC
פרגולות קבועות
פרגולות נאספות אלומיניום
1
ניסיון - איזה גודל פרגולה מתאים לכל לקוח? מה הסוג שצריכה מסעדה לעומת לקוח פרטי? למעלה מ-30 שנות ניסיון בתחום מאפשרות לחברה לענות על שאלות כמו אלה ולספק ללקוחותיה מענה מקצועי, מהיר ויעיל.
2
איכות - חברת סוככי השרון עובדת עם החברות המובילות בעולם בתחום. החומרים איתם סככות נבנות הם האיכותיים והטובים ביותר. עובדה.
3
קורת גג אחת - כל השירותים וכל סוגי הגגונים במקום אחד: החל מפגישת ייעוץ ראשונה בחינם דרך בחירת הסככה המתאימה, התקנתה ומענה לשאלות ובקשות.
4
אולם תצוגה - אולם התצוגה של סוככי השרון נמצא במשרדי החברה. באולם התצוגה ניתן להתרשם מסוגי הדגמים, לקבל הסבר על כל דגם ולשאול כל שאלה.
5
ישר ולעניין - מאחר ואין פערי תיווך מהיצרן, יכולה החברה להציע ללקוחותיה את המוצר האיכותי ביותר במחיר אטרקטיבי ומשתלם במיוחד.
6
מתאים לכל עונות השנה בלי עלויות תחזוקה > שלבים קבועים או מסתבסבים לשליטה במפתח האור > מראה מודרני ומעוצב
מידי חודש מצטרפים לסוככי השרון מעל ל-700 לקוחות חדשים!
כל פרגולה יכולה להיות מוצבת באחת מארבע השיטות הבאות או בשילוב שלהן:

עמידה חופשית(Free Standing) – הצבה ללא קיר באמצעות 4 רגליים לפחות.

רגליים קדמיות – קיר. תפיסה מאחור בקיר קיים עם רגליים קדמיות.

תלייה – ללא רגליים. באמצעות אביזרי תלייה ייעודיים המקובעים לקיר מאחור.

בין קירות – ללא עמודים וללא תלייה. על גבי או בין קירות קיימים.

תאורה: לכל פרגולה ניתן להוסיף תאורת לד

מרזוב – בחלק מהפרגולות קיים מרזוב פנימי מובנה ובחלק מהפרגולות יש להוסיף מרזוב לפי הצורך

פרגולות אלומיניום של סוככי השרון

בזכות היותן קלות להתקנה ולתפעול, פתרונות הקירוי של סוככי השרון מתאימות לכל מתחם, בין אם מדובר על בתים פרטיים, בתי קפה, מסעדות או בתי עסק. סככות אלו הן מסוג אל-חלד, שאינו מחליד כאשר הוא נרטב, הן מבודדות מפני חום, קור ואטומות למים ולרוח.

מסיבה זו הן מחזיקות מעמד זמן ארוך יותר מסוככים מחומרים אחרים, וכל זאת תוך כדי כך שהן שומרות על המראה שלהן יפה ושלם, מפני שאינן ניזוקות בדומה לסוגי סככות מחומרים אחרים

4 מוצרי הדגל בתחום הפרגולות מאלומיניום של סוככי השרון:

פרגולות אלומיניום קבועות –בעלת מראה מודרני ומעוצב. פתרון קירוי מתאים לכל עונות השנה ללא הוצאות תחזוקה נוספות. אפשרות לבחירה עם או בלי שלבים. עם או בלי כיסוי. אפשרות לשליטה על כמות הצל בבחירת המרווחים בין בשלבים וכן בבחירת סוג הכיסוי וצבעו.


פרגולות נאספות גג אלומיניום – מוצר הדגל בתחום פרגולות האלומיניום. בהצללה השלבית מותקן מנגנון מתוחכם, המאפשר שליטה בשלבי גג ההצללה, ההופך אותה ממצב של גג מרהיב המכניס אור, אוורור ומספק מבט אל השמיים, לגג עמיד בפני מים וגשם, ולהפך.


פרגולה נאספת PVC – פרגולות חשמליות נאספות של סוככי השרון בנויות משלד אלומיניום ומגג PVC נפתח/נסגר. יריעת הPVC היא יריעה רב שכבתית שעמידה לשנים רבות ומתמודדת עם כל צורת מזג אוויר. הפרגולות תוכננו להתמודד עם גשמים ורוחות חזקים והן בטוחות ויציבות בצורה מלאה בכל עונות השנה. הפרגולות אטומות לחלוטין ובעלות מרזוב מובנה שמפנה את המים בצורה מהירה ונסתרת. הפרגולה עמידה לשנים ואינה מצריכה תחזוקה.


פרגולות מסתבסבות – אתם בוחרים את כמות השמש במרפסת. פרגולה מסתבסבת היא פרגולה בעלת שלב אלומיניום הסב על צירו. השלבים יהיו במצב סגור או פתוח בו השלב נמצא בזווית של כ 120º. תוכלו לעצור את סבסוב השלבים בכל נקודה הנראית לכם לפי בחירתכם בכמות האור והשמש שאתם בוחרים.

סוגי פרגולות:

פרגולות אלומיניום כל היתרונות - פרגולות אלומיניום אינן דורשות תחזוקה כלל. האלומיניום אינו מחליד וצבוע בצבע אפוקסי העומד בתנאי מזג אויר קשים.


פתרונות הצללה חשמליות ניתן לשלב מנוע חשמלי הנשלט במתג או שלט, ולכן הן פתרון אידיאלי למי שמעוניין בשליטה בכניסת האור, מידת הצל וזרימת האוויר בגגון.


פרגולות אלומיניום תלויות – קו עיצוב נקי ויפה
פתרונות הצללה מסוג כזה של ברזל תלויות מותקנות ללא עמודים בחזית ובכך מאפשרות קו עיצובי נקי. התליה נעשית באמצעות זרועות תמיכה עשויות פלדה מגולוונת וצבועות בהתאמה לצבע הסוכך.

ניתן להתקין דפנות נגללות עשויות בדים איכותיים לסוכך ובכך לקבל חלל סגור.פתרונות קירוי מסוג כזה של ברזל ניתנות לעיצוב במגוון דגמים, ביניהם אפילו סככות דמוי עץ, ובהתאמה אישית לכל לקוח עפ"י טעמו האישי.

מחירי פרגולות - בהתאם לצרכי הלקוח

טווח המחירים הוא רחב ותלוי בחומרים הנבחרים לבנייתן. המחירים הם עניין שמשתנה בהתאם לצרכים הספציפיים של כל לקוח.

שאלות נפוצות
אני ואשתי גרים בגוש דן, בקומה 9, והמרפסת שלנו פונה מערבה, אך בשעות מסוימות השמש ממש “יושבת עלינו” והופכת את הפרגולה לפחות אפקטיבית. האם ישנם מוצרים שיעזרו בחסימתה של השמש כמו וילונות?
בהחלט כן. ישנם מסכים אנכיים כמו מסך זיפ או סוכך בנט ורטיקלי שיכולים להתלות על הגגון קיימת ולשמש הגנה מפני שמש מערבית נמוכה . בעת הצורך המסך יורד לגובה הרצוי בצורה ידנית או חשמלית לפי בחירת הלקוח.
האם פרגולה נאספת עמידה גם בחורף?
מערכת פרופילי אלומיניום חזקה במיוחד ושיטת סגירת גג מהמתקדמות בעולם - הופכת את הגגון הנאסף לעמיד לרוחות וגשמים גם כשהיא מותקנת בקומות גבוהות.
ברצוני להתקין פרגולה תלויה, איך לבדוק אם יש בביתי קיר מתאים לכך?
פתרון קירוי תלוי מאפשרת מבט פנורמי ללא הפרעה אך גם נדרשים תנאים בסיסים להתקנה . אחד התנאים הוא המצאות של קורת בטון בקיר עליו תתלה הפרגולה. נוסף על כך יש לקחת בחשבון את זרועות התליה ולחשב את גובהן מעלה שלא יפלשו לשטח קירות בית השכנים.
שיתוף