הצללה מתקדמת

מהיר וקל להרכבה > פיתרון גם לשמש וגם לגשם > מגדיל את שטח הבית בעלות מינימאלית

12/05/2024
הצללה מתקדמת

למה לבחור בהצללה מתקדמת?

  • כי מערכות ההצללה המתקדמות נהנות מאטימות מוחלטת מכל היקפיה בעזרת יריעות PVC.
  • כי את מערכת ההצללה המתקדמת אפשר לפתוח ולסגור כרצונכם, ולשלוט באופן ההצללה בחצר שלכם.
  • כי ההתקנה של מערכת הצללה מתקדמת פשוטה ומהירה, כמו גם תהליך האישור מול הרשויות.
  • כי את מערכות ההצללה המתקדמות תוכלו למצוא בכל מיני צורות וגדלים.
  • כי מערכת ההצללה המתקדמת תיתן לכם גם צל וגם את הלוק המושלם, בעזרת גימור איכותי ותאורת LED.

מערכות הצללה מתקדמות – כל מה שרציתם לדעת ועוד

מה זה מערכות הצללה קבועות (פרגולות) כולם כבר יודעים ומכירים. פתרון ההצללה הקבוע העשוי לרוב מעץ או דמוי עץ, הפך נפוץ מאוד בחצרות הבתים, במרפסות ובבתי עסק ברחבי ישראל בעשורים האחרונים, והוא כמעט חלק בלתי נפרד מהנוף. אבל מוכרחים להודות – פרגולות מהסוג הזה הן פתרון הצללה של הדור הקודם. היום אתם יכולים ליהנות מהעולם החדש, המתקדם והמעוצב של מערכות הצללה מתקדמות. מערכות ההצללה המתקדמות מתאימות לכולם, בין אם עבור לקוחות בעלי בתים פרטיים, דירות גן, דירות גג או מרפסות, ובין אם עבור בעלי עסקים הזקוקים לפתרונות הצללה לבית העסק. מהן אותן מערכות אתם שואלים? בשביל זה אנחנו כאן.

הצללה מתקדמת
הצללה מתקדמת
הצללה מתקדמת

הצללה בשליטה מלאה

מערכות ההצללה המתקדמות (מבית היוצר של המותג המוביל פרגולות נאספות סוככי השרון) יאפשרו לכם לשנות את הרגלי הקירוי לחורף ולקיץ שלכם מקצה לקצה. מערכות ההצללה המתקדמות הן פתרון הצללה ייחודי, המתפקד לכל אורך השנה ומול כל מזג אוויר, ומאפשר לכם שליטה על מידת הקירוי הרצויה לכם בלחיצת כפתור. מעבר לעיצוב הייחודי ולעובדה שתקרת הקירוי מסוגלת לנוע בחופשיות, מצוידת מערכת ההצללה המתקדמת במערכת ניקוז מובנית המשפרת את יכולת התמודדותה עם גשמים, וקיימת גם אפשרות להוסיף מערכת תאורה. מערכות ההצללה המתקדמות מגיעות במגוון צורות ודגמים, ביניהם דגמים בעלי עמודי תמיכה או כאלו התלויות ומספקות צל ללא הפרעה משמעותית לשדה הראייה. בקיצור, מערכות ההצללה המתקדמות הן העתיד של פתרונות ההצללה.

צורות, צבעים ודגמים

בניגוד לפרגולות הקבועות הסטנדרטיות, להן מבנה יחסית אחיד ושימושים קבועים, מערכות ההצללה המתקדמות מאפשרות חופש רב, מספקות מענה לצרכים שונים ורבים, ושומרות על הכוח בידיים שלכם. סוככי השרון מציעים לכם מגוון רחב של דגמי מערכות הצללה מתקדמות, ביניהם כאלו המתאימים לקירוי ביתי וקטן יותר, לפינת חמד בחצר האחורית, וגם מערכות המיועדות לקירוי שטחים נרחבים יותר, המתאימות לחצרות גדולות, לבעלי עסקים ולשימושים נוספים.

מערכת הצללה מתקדמת

את הפרופילים של האלומיניום ואת שלד מערכת ההצללה המתקדמת ניתן אפילו לצבוע בצבע דמוי עץ, שייתן למבנה מראה קלאסי, ממש כאילו מערכת ההצללה עשויה עץ. עיצובן הבסיסי של מערכות ההצללה המתקדמות נוטה להיות פשוט (אך ממש לא פשטני), עדין, ישיר ועדכני מאוד, בצורה שאינה מכבידה על הארכיטקטורה הכללית של הבית, או המרחב. למראה החדשני והמסוגנן תורמת גם האפשרות להוסיף למערכת ההצללה המתקדמת גם תאורת LED, המשתלבת בצורה טבעית בסטרוקטורה. את הנורות ניתן להציב גם על התקרה הנעה (בצורה המתאימה לתנועת המערכת ומונעת נזקים), וגם על גבי שלד המערכת. כך הופכת מערכת ההצללה המתקדמת למקום מזמין במיוחד בכל שעות היום ובכל מזג אוויר.

מהיר, פשוט וקל

אחרי שבחרתם את צורת מערכת ההצללה המתקדמת, את הצבעים, את הבדים ואת החומרים, הדרך למערכת הצללה בחצר שלכם קצרה מתמיד. אחד היתרונות הבולטים של מערכות הצללה מתקדמות הוא הקלות היחסית בה ניתן לאשר את התקנתה בפני הרשויות. עם מערכות הצללה מתקדמות אתם יכולים ליהנות מהיכולת להוסיף חדר בחצר או לסגור את המרפסת שתמיד רציתם, הכל בלחיצת כפתור, בין אם מדובר בפרגולה חשמלית, או סוכך מתקפל, ובקלות משמעותית מול הרשויות – כולם מרוויחים. גם התקנתה של המערכת עצמה בביתכם היא לרוב מהירה ופשוטה ואינה דורשת זמן רב או גורמת לאי נוחות מתמשכת. גם ההפעלה של מערכת ההצללה נוחה במיוחד, מאחר שכולה ניתנת לשליטה בשלט רחוק. הכוונה היא ממש להכל – מהסגירה והפתיחה שאינם דורשים מאמץ, ועד פעילות התאורה ועוצמתה. הכל בהישג יד.

אמינות וביטחון מלא – כל מה שאתם רוצים מפתרון ההצללה שלכם

הגמישות וקלות התפעול של מערכות ההצללה המתקדמות היא רק חלק אחד ביתרונות של מערכות ההצללה המתקדמות מרגע שהן בידיכן. בסופו של דבר, חשוב לנו שהן יבצעו את העבודה לשמה הן נוצרו – להגן עליכם מן השמש ומן הגשם. מערכות ההצללה המתקדמות עשויות מהחומרים המתקדמים והאיכותיים ביותר שבנמצא, עם כיסויי PVC, שלדי אלומיניום ולוחות זכוכית המסייעים בבידוד והפיכת החלל למקום שנעים לשבת בו. החומרים מיובאים מארה"ב ומאירופה והם בעלי תו התקן המחמיר ביותר. כל זה הופך את מערכות ההצללה המתקדמות לעמידות ב-100% בפני מים, מבלי לאבד את האווירה החמימה שהן מספקות. יחד עם מערכת המרזבים ההיקפית שהיא תכונה בולטת של מערכות אלו, הופכות מערכות אלו לפתרון מושלם לא רק לימי הקיץ, אלא גם אל מול גשם, רוחות וסערות. מערכות ההצללה המתקדמות עמידות במיוחד ודורשות תחזוקה מינימלית. אם כן, זה כבר ברור – מערכות הצללה מתקדמות תפורות עליכם.

צוות תוכן - סוככי השרון

שיתוף

מאמרים אחרונים

07/07/2024
סוכך לגינה

סוכך לגינה

כחלק מעיצוב הדירה או הבית החדשים שלכם, בוודאי תרצו גם לעצב את הגינה או החזית בצורה שתשלים את הקו העיצובי הקיים ואף תדגיש אותו. אחת הדרכים היותר אפקטיביות לעשות זאת היא באמצעות סוככים.

בחירת סוכך לגינה בדרך הקלה

כאשר בוחרים סוכך לגינה, ניתן לבחור בין מספר תצורות של סוככים שלכל אחד מהם יתרונות וחסרונות:

סוככי זרועות

אלו הם סוככים הנשענים על קיר הבית באמצעות זרועות בלבד ומכסים לרוב רק את החזית הקדמית. עם זאת, היתרון העיקרי של הסוככים האלו הוא שלרוב לא נדרשים אישורי בנייה מצד העירייה עבורם ולכן גם אין תוספת לארנונה. לרוב ניתן גם לשנות את זווית הפתיחה שלהם ובחלק מהמודלים אף לקפל את הבד פנימה באמצעות קסטה. החיסרון העיקרי שלהם מלבד שטח הכיסוי המוגבל הוא שהם לא עמידים בפני רוחות חזקות ומזג אוויר קיצוני.
צוות תוכן - סוככי השרון
המשך
07/07/2024
רעיונות לעיצוב פרגולה

רעיונות לעיצוב פרגולה

הפרגולה מוסיפה לרוב אלגנטיות  למבנה בכך שהיא מהווה נקודת המוקד לדקורציה והעיצוב, פרגולה יכולה לחבר חלקים שונים של הגן למשל חיבור של שטחים ציבוריים לשטחים פרטיים. הפרגולה יכולה גם ליצור אזור מבודד בגן שיכול לשמש להירגעות או מקום לסעוד בו. הפרגולה יכולה להבנות כמעט בכל גודל או צורה , הכל תלוי בשימוש הנדרש ובעיצוב שבוחרים. גפנים יכולים לצמוח על עמודי וגג הפרגולה ולספק הצללה בקיץ. הקורות על החלק העליון של הפרגולה יכולות להיות מעוצבות בהתאם לעיצוב של הבית. בדרך כלל בפרגולות מסורתיות הקצוות של הקורות חתוכות בתבנית מסוימת , כך שכל קצה של קורה דומה לקצה האחר, אבל אין הדבר בהכרח כך, אם אתם רוצים אתם יכול לעצב את הקצה של כל קורה של הפרגולה בצורה שונה מהקצה האחר, וליצור בכך מראה ייחודי. פרגולות עשוייות לרוב מעץ. בנו את הפרגולה ממספר סוגים של עצים והפרגולה שלכם תיראה מיוחדת במינה. למשל תוכלו לבנות את העמודים התומכים של הפרגולה מאיפאה ואת הגג מאורן. את הפרגולה ניתן  לצבוע במגוון רחב ביותר של צבעים בכדי להדגיש את הצורה והעיצוב. ישנם צבעים רבים שיכולים להדגיש את הייחודיות של הפרגולה למשל צבע שנותן לפרגולה מראה של אבן או מראה של נחושת מוכתמת. פרגולות יכולות להבנות גם ממתכת וניתן גם לשלב מאפיינים ומוטיבים שונים בתוך הפרגולה כגון לבנים , אבנים ועוד.
צוות תוכן - סוככי השרון
המשך
06/06/2024
מה ההבדל בין פרגולה לסוכך?

מה ההבדל בין פרגולה לסוכך?

השמש ישירה וחם לכם, אבל אחר הצהריים אתם בצל וקר? אתם לא בטוחים מהו פתרון ההצללה המתאים לכם? חקרנו ושאלנו, והנה אנחנו כאן, לעשות לכם סדר בפרגולות ובסוככים.

פרגולות

פרגולה או בעברית – מצללה, היא מבנה מבוסס עמודים, ללא קירות, שהתקרה שלו היא משטח הצללה לא אחיד, כלומר כזה שיש בו מרווחים. לפי החוק, מרווחים האלה חייבים להיות מחולקים או מפוזרים בצורה שווה וסך שטח החלקים האטומים לא יכול לעלות על 40% משטח הפרגולה. במילים אחרות, פרגולה חייבת לעמוד על עמודים והתקרה שלה יכולה להיות עשויה מרשת, מצמחים מטפסים או קרשים לאורך או לרוחב, כל עוד יש בה “חורים”. הפרגולה יכולה להיות עשויה משילוב של כל מיני חומרים, מעץ, דרך ברזל או מתכת אחרת ועד פלסטיק מסוגים שונים. לכל חומר היתרונות והחסרונות שלו, למשל: • עץ: היתרונות שלו הם שהוא יחסית זול, קל לעיבוד ולכן לשימוש בבנייה. החסרונות של שימוש בעץ לפרגולות הם עמידות בינונית, דרישות תחזוקה שנתית וגמישות עיצובית לא גדולה.
  • פלסטיק: יתרונות ברורים של מחיר נמוך, גמישות עיצובית גדולה וקלות בנייה ותחזוקה. חסרונות? מראה לא יוקרתי, עמידות לא ברורה בפני פגעי מזג האוויר.
  •  ברזל: יתרונות עיצוביים – מראה, גמישות – עמידות טובה, כל עוד מתחזקים נכון. חסרונות של פרגולות ברזל? מחיר – בשמיים, משקל וקושי לעיבוד ובניה. רגישות לפגעי מזג אוויר באזורים מוגדרים.
  •  אלומיניום: כדאי לדעת שהיום מתקינים לא מעט פרגולות מתכת קלות שבהן משלבים שלבים שניתנים להזזה. פרגולות אלה מספקות עמידות לשנים רבות, הן קלות לעיבוד ובניה והן יפות. החיסרון שלהן הוא לרוב מחירן.
צוות תוכן - סוככי השרון
המשך