הצללה שתגן על ילדיכם

23/04/2024
הצללה שתגן על ילדיכם

אפשרות ליהנות ממשחק בחוץ לזמן ארוך

כידוע לכל הורה מודאג, בקיץ הילדים אוהבים לשחק בחוץ ובמשך שעות ארוכות. בכל הפסקה, בגן ובבית הספר, סביר שילדיכם ינצלו את ההזדמנות כדי לצאת להרפתקאותיהם הפרועות בדמיונות, שעשועים, משחקי כדור, תופסת ועוד. כמובן שאין עם זה כל בעיה, הרי זה מה שילדים עושים; עם זאת, קרינת השמש המסוכנת בישראל אינה דבר של מה בכך. חשיפת העור לשמש גורמת לנזקים עד לרקמות העמוקות, ומצטברת עם הזמן ככל שהחשיפה גוברת. העור "זוכר" את הקרינה, ונפגע. ראוי שהילדים המשתעשעים בחוץ יהיו מוגנים כמה שניתן.
הצללה שתגן על ילדיכם
הצללה שתגן על ילדיכם
הצללה שתגן על ילדיכם

השינוי במודעות החשיפה לשמש

אולי חלקכם זוכרים כיצד התייחסו לחשיפה לשמש בעבר. הייתה זו אופנה שלמה, להשתזף ככל שניתן, וכמעט ולא התעסקו בנזקים האפשריים. מרגע שהדורות הצעירים הלכו והתבגרו, נחשפו הנזקים הקשים שנגרמו כתוצאה מהחשיפה הבלתי מבוקרת לקרני השמש, שגרמו אף למחלות עור והזדקנות מואצת בשל פגיעה בסיבי הקולגן. עם השנים, וכיום במיוחד, רבים דואגים לאיזון עדין בין הנאה מיתרונות השמש והקיץ הנפלאים, לבין שמירה על הדבר היקר ביותר עבורנו – הבריאות, ובמיוחד כאשר מדובר בילדים בעלי רגישות גבוהה.

הצורך בשימוש בסוכך כבלים שהותאם לילדיכם

הפתרון הטוב ביותר לסכנות הקרינה, אינו אלא סוכך כבלים מוצלח, איכותי ויעיל, בעל מראה פשוט ואסתטי ויציבות מול כל פגעי הטבע והשתוללויות הילדים. סוכך כבלים איכותי נמתח על פני שטח נרחב, ומלבד ההגנה מפני קרני השמש המזיקות, הם מורידים את הטמפרטורה במשטח המוצל תחתיהם ומספקים תחושה אוורירית ונעימה. גם כמבוגרים, ניתן ליהנות מהשהייה בכל מקום שסוכך הכבלים מצלה עליו, וכך לבלות בחוץ מבלי לסבול מהחום המעיק והפוגעני. סוכך כבלים הינם איכותיים ובטוחים לפי כל התקנים שישנם.

סוככי כבלים: הפתרון הגמיש להצללה בחוץ

סוכך כבלים הוא פתרון הצללה גמיש במיוחד לשטחים פתוחים. בין אם אתם צריכים לכסות בריכה, גינת משחקים, מרפסת או חצר - סוככי כבלים איכותיים ניתנים להתאמה לכל גודל וצורה. העשויים מבד פוליפרופילן עמיד, סוככים אלה עמידים בקרינת UV ומאפשרים לרוחות מקררות לנשוב תוך חסימת עד 95% מהקרינה המזיקה. קלים להתקנה ומגיעים במגוון צבעים אופנתיים, סוככי כבלים משפרים את חללי החוץ ביופי ובהגנה משמש.

5 היתרונות בהתקנת סוכך כבלים איכותי

  1. בטיחות משמש - הפחתת החשיפה לקרינת UV הגורמת לכוויות שמש, נזקי עור וסיכון לסרטן עור.
  2. טמפרטורות נמוכות יותר - סוכך כבלים מותר כראוי יכול להוריד את הטמפ' בכ-20 מעלות או יותר.
  3. חיים בחוץ נפלאים - יצירת אזורי חוץ מוצלים לארוחות, אירוח או שהייה נעימה.
  4. חיסכון בהוצאות - הורדת עלויות קירור על ידי הצללת חלונות, קירות ומרפסות מחשיפה ישירה לשמש.
  5. תחזוקה נמוכה - סוככי כבלים עמידים, קלים לניקוי ומיועדים לשנים של שימוש בחוץ.
הבטיחו לעצמכם את הטוב ביותר בהגנה על ילדיכם היקרים. פנו עוד היום ל'סוככי השרון' בכדי לשמוע על סוככי כבלים המצוינים, אשר יבטיחו כי ילדיכם משחקים בבטיחות, אפילו תחת השמש הישראלית.
צוות תוכן - סוככי השרון

שיתוף

מאמרים אחרונים

13/05/2024
סגירת מרפסת

סגירת מרפסת

סגירת מרפסת מספקת פתרונות בנייה מהירים, חזקים ואסתטיים החוסכים בעלויות ההקמה באופן משמעותי. סוככי השרון נותנים מענה לכל הבעיות הכרוכות בהכנת החדר הריסה, ריצוף , בניה , חשמל ועוד. סוככי השרון מתמחה בפתרון משולב לחדרי פאנלית בשילוב זכוכית ואלומיניום. תכנון העבודה מבוצע על פי צרכי הלקוח ורצונותיו.

הדמיה ממוחשבת

בביצוע עבודות גדולות ומורכבות סוככי השרון מעניקה ללקוחותיה שירות הדמיה ממוחשבת מקצועי. ההדמיה מעניקה לך את האפשרות להתאים באופן אופטימאלי את סגירת האלומיניום למראה המבנה ולהקטין עלויות שינוי שלאחר מעשה.

סגירת מרפסת היקפית

הסגירות, הצללת מרפסת זכוכית, סגירת מרפסת שמש וכו', מתחלקות לסגירה על ידי פנלית עם שילוב של חלונות מזכוכית או מסגרות אלומיניום שבתוכם זכוכית. קירות הפאנלית משולבים בחלונות קבועים או חלונות הזזה או חלונות נפתחים או חלונות בלגיים. הפאנלית צבועה בצבע לבן או קרם. אך ניתן לצבוע בכל צבע לפי דרישת הלקוח (לפי קטלוג הצבעים הבינלאומי RAL). את קירות הזכוכית ניתן לבצע בחלקים קבועים או חלקים נפתחים שעשויים מפרופיל קליל מסדרת 7000 או מסדרת 9000, או מחלון נפתח מפרופיל קליל מסדרת  4500. ניתן לשלב בחלון זה, וילון ונציאני פנימי ידני או חשמלי או בהפעלה באמצעות שלט. הרצפה עשויה דק עץ אורן או דק עץ איפאה או רצפת אריחים (רגילה).

גגות חדרי הפאנלית

גגות פאנלית עשויים משני לוחות אלומיניום צבועים משני הצדדים כשבינהם מצוי קלקר (חומר מבודד מחום ומקור). ניתן לקרות בעוביים שונים. בין 2 ועד 14 ס"מ עובי. הגגות חזקים וניתן לדרוך עליהם. ניתן להתקין חלונות אור קבועים אטומים בחלקים מהגג או בגג נפתח, כשעושים הצלללה למרפסת שמש. כדי למנוע רעש של טיפות הגשם הנופלות על סגירת מרפסת זכוכית ניתן לקרות את הפאנלית מלמעלה בחומר שמונע רעש -שינגלס. אולי יעניין אותכם לקרוא על פרגולות חשמליות ופרגולות נאספות.
צוות תוכן - סוככי השרון
המשך
12/05/2024
הצללה מתקדמת

הצללה מתקדמת

למה לבחור בהצללה מתקדמת?

  • כי מערכות ההצללה המתקדמות נהנות מאטימות מוחלטת מכל היקפיה בעזרת יריעות PVC.
  • כי את מערכת ההצללה המתקדמת אפשר לפתוח ולסגור כרצונכם, ולשלוט באופן ההצללה בחצר שלכם.
  • כי ההתקנה של מערכת הצללה מתקדמת פשוטה ומהירה, כמו גם תהליך האישור מול הרשויות.
  • כי את מערכות ההצללה המתקדמות תוכלו למצוא בכל מיני צורות וגדלים.
  • כי מערכת ההצללה המתקדמת תיתן לכם גם צל וגם את הלוק המושלם, בעזרת גימור איכותי ותאורת LED.

מערכות הצללה מתקדמות – כל מה שרציתם לדעת ועוד

מה זה מערכות הצללה קבועות (פרגולות) כולם כבר יודעים ומכירים. פתרון ההצללה הקבוע העשוי לרוב מעץ או דמוי עץ, הפך נפוץ מאוד בחצרות הבתים, במרפסות ובבתי עסק ברחבי ישראל בעשורים האחרונים, והוא כמעט חלק בלתי נפרד מהנוף. אבל מוכרחים להודות – פרגולות מהסוג הזה הן פתרון הצללה של הדור הקודם. היום אתם יכולים ליהנות מהעולם החדש, המתקדם והמעוצב של מערכות הצללה מתקדמות. מערכות ההצללה המתקדמות מתאימות לכולם, בין אם עבור לקוחות בעלי בתים פרטיים, דירות גן, דירות גג או מרפסות, ובין אם עבור בעלי עסקים הזקוקים לפתרונות הצללה לבית העסק. מהן אותן מערכות אתם שואלים? בשביל זה אנחנו כאן.

צוות תוכן - סוככי השרון
המשך
12/05/2024
רשת צל למרפסת ולגינה

רשת צל למרפסת ולגינה

לשבת בחוץ ולהיות מוגנים מהשמש - אפשרות כיסוי עבור משטחים נרחבים

רשת צל למרפסת ולגינה - פינת החמד שתמיד חלמתם עליה

בבוקר יום שמשי אתם פוקחים את העיניים ומסתכלים אל מחוץ לחלון; בחוץ שמיים תכולים ואוויר צלול. ההזדמנות המושלמת לצאת ולשתות משהו חם בגינה או במרפסת שלכם, ליהנות מהיום היפה. עם זאת, השמש הקופחת לא מאפשרת לכם לשהות בחוץ ואתם נאלצים לשוב פנימה אל הבית. נשמע מוכר?

צוות תוכן - סוככי השרון
המשך