סככה לרכב וסוככים לחניה

סככה לרכב וסוככים לחניה

28/03/2024
סככה לרכב וסוככים לחניה

יתרונות של סככה לרכב

 • סככה לרכב שומרת את הטמפרטורה של הרכב בכ-15 עד 20 מעלות פחות מהטמפרטורה הרגילה במגרשי חניה לרכבים.
 • הסוכך מגדיל את ההכנסה כאשר מציעים את החניה עם סוכך לעומת חניה ללא סוכך.
 • סוכך לחניה מאפשר מתן הטבה משמעותית לעובדים אשר אנו רוצים לשמור (ולשמר) בחברה בעלות נמוכה יחסית.
 • בחברות השכרה, בסוכנויות לממכר רכבים ובמכוני רחצה, סוככים לחניה מאפשרים להגן טוב יותר על הרכבים של החברה מצד אחד ומן הצד השני מגדילים את שביעות הרצון של הלקוחות כאשר הם נכנסים לרכב נעים ולא לרכב רותח מהשמש.
 • סוככים לחניה במקומות בהם מחנים את הרכבים למשך תקופה ארוכה כגון בשדות תעופה, מגינים על הרכב למשך השהייה הארוכה שלו בחניון.
 • סוככים לחניה מגדילים משמעותית  את שטח הפרסום של העסק כאשר ניתן לפרסם במקום אשר ללא סוככים לחניה אי אפשר היה לנצל. שטח הסוכך הוא עצום, ולכן ניתן לפרסם בכיתוב גדול מאוד או לפרסם תמונות שייראו למרחוק.
 • בד צבע כיסוי הסוכך יכול להגיע בבמגוון רחב ביותר של צבעים.
 • כאשר הסוככים איכותיים ,הצבע והצורה של הסוכך כמעט ולא משתנים לאורך הזמן. סוככים לחניה צריכים להבנות בסגנון הבניה של המקום בו הם מותקנים, אם הבניה הנה בניה מודרנית אז על סוככים לחניה להיות בסגנון מודרני, ואם הסגנון הינו כפרי הסוככים לחניה יכולים להיות אף הם בסגנון כפרי.
סככה לרכב וסוככים לחניה
סככה לרכב וסוככים לחניה
סככה לרכב וסוככים לחניה

הסיבות לרכוש סוככים לחניה

מכוניות בדרך כלל מהוות את ההשקעה השניה בגודלה שמבצעת משפחה רגילה (לאחר קניית דירה) במהלך החיים. הגנה מפני השמש ולכלוכים אחרים מפחיתה את הדאגה בקשר להשקעה זו בין אם אתם מחנים את הרכב מתחת לבית ובין אם אתם מחנים אותו במגרש חניה לאורך זמן רב, כמו למשל בשדה התעופה. לכן כדאי מאוד לספק לרכב הגנה גם בבית אבל גם במקום העבודה. כאשר באים לתכנן את הסוככים לחניה יש חשיבות גבוהה לבצע זאת בתיאום עם האדריכל או המעצב וזאת בכדי לשלב את העיצוב של הסוככים בעיצוב המקום.

צוות תוכן - סוככי השרון

שיתוף

מאמרים אחרונים

13/05/2024
סגירת מרפסת

סגירת מרפסת

סגירת מרפסת מספקת פתרונות בנייה מהירים, חזקים ואסתטיים החוסכים בעלויות ההקמה באופן משמעותי. סוככי השרון נותנים מענה לכל הבעיות הכרוכות בהכנת החדר הריסה, ריצוף , בניה , חשמל ועוד. סוככי השרון מתמחה בפתרון משולב לחדרי פאנלית בשילוב זכוכית ואלומיניום. תכנון העבודה מבוצע על פי צרכי הלקוח ורצונותיו.

הדמיה ממוחשבת

בביצוע עבודות גדולות ומורכבות סוככי השרון מעניקה ללקוחותיה שירות הדמיה ממוחשבת מקצועי. ההדמיה מעניקה לך את האפשרות להתאים באופן אופטימאלי את סגירת האלומיניום למראה המבנה ולהקטין עלויות שינוי שלאחר מעשה.

סגירת מרפסת היקפית

הסגירות, הצללת מרפסת זכוכית, סגירת מרפסת שמש וכו', מתחלקות לסגירה על ידי פנלית עם שילוב של חלונות מזכוכית או מסגרות אלומיניום שבתוכם זכוכית. קירות הפאנלית משולבים בחלונות קבועים או חלונות הזזה או חלונות נפתחים או חלונות בלגיים. הפאנלית צבועה בצבע לבן או קרם. אך ניתן לצבוע בכל צבע לפי דרישת הלקוח (לפי קטלוג הצבעים הבינלאומי RAL). את קירות הזכוכית ניתן לבצע בחלקים קבועים או חלקים נפתחים שעשויים מפרופיל קליל מסדרת 7000 או מסדרת 9000, או מחלון נפתח מפרופיל קליל מסדרת  4500. ניתן לשלב בחלון זה, וילון ונציאני פנימי ידני או חשמלי או בהפעלה באמצעות שלט. הרצפה עשויה דק עץ אורן או דק עץ איפאה או רצפת אריחים (רגילה).

גגות חדרי הפאנלית

גגות פאנלית עשויים משני לוחות אלומיניום צבועים משני הצדדים כשבינהם מצוי קלקר (חומר מבודד מחום ומקור). ניתן לקרות בעוביים שונים. בין 2 ועד 14 ס"מ עובי. הגגות חזקים וניתן לדרוך עליהם. ניתן להתקין חלונות אור קבועים אטומים בחלקים מהגג או בגג נפתח, כשעושים הצלללה למרפסת שמש. כדי למנוע רעש של טיפות הגשם הנופלות על סגירת מרפסת זכוכית ניתן לקרות את הפאנלית מלמעלה בחומר שמונע רעש -שינגלס. אולי יעניין אותכם לקרוא על פרגולות חשמליות ופרגולות נאספות.
צוות תוכן - סוככי השרון
המשך
12/05/2024
הצללה מתקדמת

הצללה מתקדמת

למה לבחור בהצללה מתקדמת?

 • כי מערכות ההצללה המתקדמות נהנות מאטימות מוחלטת מכל היקפיה בעזרת יריעות PVC.
 • כי את מערכת ההצללה המתקדמת אפשר לפתוח ולסגור כרצונכם, ולשלוט באופן ההצללה בחצר שלכם.
 • כי ההתקנה של מערכת הצללה מתקדמת פשוטה ומהירה, כמו גם תהליך האישור מול הרשויות.
 • כי את מערכות ההצללה המתקדמות תוכלו למצוא בכל מיני צורות וגדלים.
 • כי מערכת ההצללה המתקדמת תיתן לכם גם צל וגם את הלוק המושלם, בעזרת גימור איכותי ותאורת LED.

מערכות הצללה מתקדמות – כל מה שרציתם לדעת ועוד

מה זה מערכות הצללה קבועות (פרגולות) כולם כבר יודעים ומכירים. פתרון ההצללה הקבוע העשוי לרוב מעץ או דמוי עץ, הפך נפוץ מאוד בחצרות הבתים, במרפסות ובבתי עסק ברחבי ישראל בעשורים האחרונים, והוא כמעט חלק בלתי נפרד מהנוף. אבל מוכרחים להודות – פרגולות מהסוג הזה הן פתרון הצללה של הדור הקודם. היום אתם יכולים ליהנות מהעולם החדש, המתקדם והמעוצב של מערכות הצללה מתקדמות. מערכות ההצללה המתקדמות מתאימות לכולם, בין אם עבור לקוחות בעלי בתים פרטיים, דירות גן, דירות גג או מרפסות, ובין אם עבור בעלי עסקים הזקוקים לפתרונות הצללה לבית העסק. מהן אותן מערכות אתם שואלים? בשביל זה אנחנו כאן.

צוות תוכן - סוככי השרון
המשך
12/05/2024
רשת צל למרפסת ולגינה

רשת צל למרפסת ולגינה

לשבת בחוץ ולהיות מוגנים מהשמש - אפשרות כיסוי עבור משטחים נרחבים

רשת צל למרפסת ולגינה - פינת החמד שתמיד חלמתם עליה

בבוקר יום שמשי אתם פוקחים את העיניים ומסתכלים אל מחוץ לחלון; בחוץ שמיים תכולים ואוויר צלול. ההזדמנות המושלמת לצאת ולשתות משהו חם בגינה או במרפסת שלכם, ליהנות מהיום היפה. עם זאת, השמש הקופחת לא מאפשרת לכם לשהות בחוץ ואתם נאלצים לשוב פנימה אל הבית. נשמע מוכר?

צוות תוכן - סוככי השרון
המשך