פרגולות עץ

זקוקים לצל באופן קבוע ובצורה יפה, אסתטית, שתתאים לכל גינה או גג, ותשתלב נהדר עם כל נוף במיוחד של צמחים? פרגולות עץ הוא הפתרון האדיאלי עבורכם.

05/10/2023
פרגולות עץ

פרגולות מעץ איכותיות

פרגולות ייחודיות עם קווים מושלמים במגוון צבעים רחב. סוככי השרון לא מתקינה סככות מעץ. בתכנון וביצוע מוקפדים מתקבלת פרגולה מפוארת מקורות עץ אורן פיני מלא ומשובח. חיפוי עליון ע"י סרגלי הצללה, רשתות עץ וכן סוגי במבוק וזרדים במספר דוגמאות. ניתן לקרות את הפרגולה מעל העץ עם סנטף, פוליגל, פוליקרבונט, שינגלס, או זכוכית להגנה בפני גשם. אפשרות לסגירה היקפית עם אלומיניום דמוי עץ וזכוכית - ובעצם יצירת חדר. בנוסף, ניתן לבצע פרגולה עם גג הזזה חשמלי מותאם  או לשלב חומרי גלם נוספים בבניית הפרגולה כגון אלומיניום, פוליגל, בד וזכוכית.
פרגולות עץ
פרגולות עץ
פרגולות עץ

סוגי פרגולות עץ

סככות עץ גושניות

 • ניתן לבצע הזמנות מיוחדות לסככות עץ גושניות, סככה זו מאופיינת כפרגולה עיצובית בעלת קורות גסות רחבות. בעשור האחרון פרגולה זו הפכה להיות מאוד נפוצה ומבוקשת.
 • ניתן להזמין בכל צורה וגודל. ניתן לקבל גם עם קורות מעוגלות.
 • סככות הגושניות מגיעות בדרך כלל עם במבוקים עבים מושחלים עם כבל פלדה. נהוג לשים כיסוי לגשם, מסנטף או מפלרם.
 • במקרה והלקוח מעוניין למנוע את רעש הגשם, ניתן לשים מעל הפלסטיק במבוק שיזף.

פרגולות עץ סרגלי הצללה

 •  בסוכך סרגלי הצללה 45 מעלות. הלקוח יכול לקבוע את עוצמת הצל וצפיפות הסרגלים.
 • דגם סרגלי הצללה נקיות מבחינת המראה שלהם ויחסית לא יקרות.
 • ניתן לקבל אותן גם עם כיסוי סנטף מעל הסרגלים להגנה בפני הגשם, עם רשתות הינומה כתוספת או מצחיות בהמשך הפרגולה.
 • רשתות ההינומה נועדו כדי למנוע כניסה של השמש החזיתית או הצידית מתחת לקו הפרגולה.

פרגולת עץ רשתות

 • יתרונן הגדול של רשתות הוא במראה היוקרתי שלהן. סככות אלו מגיעות עם רשתות בצורת מעוין או 90 מעלות, כאשר ניתן לקבוע את גודל הפתח של הרשת ועוצמת האור הנכנס.
 • החיסרון שלהן הוא התחזוקה הרבה אותה היא דורשת.

סוככי עץ רעפים עם ציפוי נוטרפדר

דגם מבוקש מאוד. בדגם ספיציפי זה הקירוי נעשה על ידי שינגלס - יריעות ביטומנית (רצועות זפת עם ציפוי עליון בגוונים שונים) במקום הרעפים. היתרון של קירוי זה הוא היכולת לבצע את הפרגולה עם שיפוע מתון יותר מאשר השיפוע הנדרש בסוככי רעפים. מינימום של 13 מעלות במקום מינימום של 30 מעלות. יריעות ביטומניות (שינגלס) מגיעות מארה"ב. כל סוכי פרגולות עץ האלו, ישמשו אותכם כפתרון הצללה איכותי ויפה, שיתן גוון עיצובי חדש לביתכם.
צוות תוכן - סוככי השרון

שיתוף

מאמרים אחרונים

13/05/2024
סגירת מרפסת

סגירת מרפסת

סגירת מרפסת מספקת פתרונות בנייה מהירים, חזקים ואסתטיים החוסכים בעלויות ההקמה באופן משמעותי. סוככי השרון נותנים מענה לכל הבעיות הכרוכות בהכנת החדר הריסה, ריצוף , בניה , חשמל ועוד. סוככי השרון מתמחה בפתרון משולב לחדרי פאנלית בשילוב זכוכית ואלומיניום. תכנון העבודה מבוצע על פי צרכי הלקוח ורצונותיו.

הדמיה ממוחשבת

בביצוע עבודות גדולות ומורכבות סוככי השרון מעניקה ללקוחותיה שירות הדמיה ממוחשבת מקצועי. ההדמיה מעניקה לך את האפשרות להתאים באופן אופטימאלי את סגירת האלומיניום למראה המבנה ולהקטין עלויות שינוי שלאחר מעשה.

סגירת מרפסת היקפית

הסגירות, הצללת מרפסת זכוכית, סגירת מרפסת שמש וכו', מתחלקות לסגירה על ידי פנלית עם שילוב של חלונות מזכוכית או מסגרות אלומיניום שבתוכם זכוכית. קירות הפאנלית משולבים בחלונות קבועים או חלונות הזזה או חלונות נפתחים או חלונות בלגיים. הפאנלית צבועה בצבע לבן או קרם. אך ניתן לצבוע בכל צבע לפי דרישת הלקוח (לפי קטלוג הצבעים הבינלאומי RAL). את קירות הזכוכית ניתן לבצע בחלקים קבועים או חלקים נפתחים שעשויים מפרופיל קליל מסדרת 7000 או מסדרת 9000, או מחלון נפתח מפרופיל קליל מסדרת  4500. ניתן לשלב בחלון זה, וילון ונציאני פנימי ידני או חשמלי או בהפעלה באמצעות שלט. הרצפה עשויה דק עץ אורן או דק עץ איפאה או רצפת אריחים (רגילה).

גגות חדרי הפאנלית

גגות פאנלית עשויים משני לוחות אלומיניום צבועים משני הצדדים כשבינהם מצוי קלקר (חומר מבודד מחום ומקור). ניתן לקרות בעוביים שונים. בין 2 ועד 14 ס"מ עובי. הגגות חזקים וניתן לדרוך עליהם. ניתן להתקין חלונות אור קבועים אטומים בחלקים מהגג או בגג נפתח, כשעושים הצלללה למרפסת שמש. כדי למנוע רעש של טיפות הגשם הנופלות על סגירת מרפסת זכוכית ניתן לקרות את הפאנלית מלמעלה בחומר שמונע רעש -שינגלס. אולי יעניין אותכם לקרוא על פרגולות חשמליות ופרגולות נאספות.
צוות תוכן - סוככי השרון
המשך
12/05/2024
הצללה מתקדמת

הצללה מתקדמת

למה לבחור בהצללה מתקדמת?

 • כי מערכות ההצללה המתקדמות נהנות מאטימות מוחלטת מכל היקפיה בעזרת יריעות PVC.
 • כי את מערכת ההצללה המתקדמת אפשר לפתוח ולסגור כרצונכם, ולשלוט באופן ההצללה בחצר שלכם.
 • כי ההתקנה של מערכת הצללה מתקדמת פשוטה ומהירה, כמו גם תהליך האישור מול הרשויות.
 • כי את מערכות ההצללה המתקדמות תוכלו למצוא בכל מיני צורות וגדלים.
 • כי מערכת ההצללה המתקדמת תיתן לכם גם צל וגם את הלוק המושלם, בעזרת גימור איכותי ותאורת LED.

מערכות הצללה מתקדמות – כל מה שרציתם לדעת ועוד

מה זה מערכות הצללה קבועות (פרגולות) כולם כבר יודעים ומכירים. פתרון ההצללה הקבוע העשוי לרוב מעץ או דמוי עץ, הפך נפוץ מאוד בחצרות הבתים, במרפסות ובבתי עסק ברחבי ישראל בעשורים האחרונים, והוא כמעט חלק בלתי נפרד מהנוף. אבל מוכרחים להודות – פרגולות מהסוג הזה הן פתרון הצללה של הדור הקודם. היום אתם יכולים ליהנות מהעולם החדש, המתקדם והמעוצב של מערכות הצללה מתקדמות. מערכות ההצללה המתקדמות מתאימות לכולם, בין אם עבור לקוחות בעלי בתים פרטיים, דירות גן, דירות גג או מרפסות, ובין אם עבור בעלי עסקים הזקוקים לפתרונות הצללה לבית העסק. מהן אותן מערכות אתם שואלים? בשביל זה אנחנו כאן.

צוות תוכן - סוככי השרון
המשך
12/05/2024
רשת צל למרפסת ולגינה

רשת צל למרפסת ולגינה

לשבת בחוץ ולהיות מוגנים מהשמש - אפשרות כיסוי עבור משטחים נרחבים

רשת צל למרפסת ולגינה - פינת החמד שתמיד חלמתם עליה

בבוקר יום שמשי אתם פוקחים את העיניים ומסתכלים אל מחוץ לחלון; בחוץ שמיים תכולים ואוויר צלול. ההזדמנות המושלמת לצאת ולשתות משהו חם בגינה או במרפסת שלכם, ליהנות מהיום היפה. עם זאת, השמש הקופחת לא מאפשרת לכם לשהות בחוץ ואתם נאלצים לשוב פנימה אל הבית. נשמע מוכר?

צוות תוכן - סוככי השרון
המשך