פרגולת SKYROOF

subtile

06/10/2023
פרגולת SKYROOF

אטימה מוחלטת מפני מים > ספיגת רעשים > אפשרות למראה עץ טבעי.

פרגולת SKYROOF, אשר הוצגה לראשונה בתערוכת הפרגולות והסוככים שהתקיימה בגרמניה 2015, היא הבשורה החדשה והמתקדמת ביותר בתחום הפרגולות מאלומיניום. פרגולת BIOCLIMATIC של חברת 'סוככי השרון', הינה ייחודית בשלביה המתכווננים המאפשרים שליטה בזווית הסרגלים ובמידת כניסת האור, האוויר והצל הרצויים. ניתן להפעיל את פרגולת SKYROOF על ידי מנוע חשמלי או בהפעלה ידנית. גם פרגולה זו כלולה ברפורמה החדשה, שנועדה להקל על תהליך קבלת ההיתר לבנייה של פרגולות.

5 סיבות לבחור בפרגולת SKYROOF של סוככי השרון:

1. בידוד אקוסטי: שלבי הפרגולה מיוחדים במינם. כנף האלומיניום כפולה עם רווח של 5 ס"מ ובין שלבי הכנף נדחס חומר בידוד ייחודי הנקרא "פוליאוריטן מוקצף", המגן מבחינה אקוסטית מרעשים כמו רעשי גשם מטפטף. 2. בידוד טרמי: הפליאוריטן המוקצף גם מעניק בידוד טרמי גבוה מפני חום וקור. 3. אטימה מוחלטת: כששלבי הפרגולה סגורים אטימת הגג עומדת על 100%! 4. שיפוע: יתרונה של פרגולה זו על פני פרגולת אלומיניום רגילה, הוא בסרגלי הפרגולה, הבנויים כך שהמים מחליקים לצדדים ונאספים במרזבים, ועל כן אין הכרח בהתקנה שיפועית. 5. סגירה היקפית: קיימת אפשרות לסגירה מוחלטת של הפרגולה באמצעות חלונות נעים על גבי מסילות או לחילופין במערכת בדי PVC הנגללים בצורה חשמלית, הקלים יותר לתפעול. פרגולת SKYROOF, בתוספת סגירה היקפית, יכולה לשמש גם לחדר לכל דבר!
פרגולת SKYROOF
פרגולת SKYROOF
פרגולת SKYROOF

העיצוב הייחודי של פרגולת SKYROOF:

ניתן להקנות לפרגולת SKYROOF מראה דמוי עץ, באמצעות בחירת צבע לשלד הפרגולה דמויי עץ. הדבר מקנה אווירה חמה בתחומה ותחושה של שהות במתחם עם פרגולת עץ טבעי. בכך מושגת הן אווירה נעימה וחמה, בלי הצורך בתחזוקה שוטפת שנדרשת בפרגולות עץ טבעי, והמראה הנקי והשלם נשמר לאורך זמן. הידעתם? שלד הפרגולה ניתן לבחירה גם בכל צבע RAL – קטלוג בין לאומי המגדיר קשת רחבה של גוונים לצביעת אלומיניום. ובשורה התחתונה... חברת סוככי השרון, העובדת בצמוד לתקן האיכות ISO לסוככים, מקפידה על תו תקן איכותי ושיתוף פעולה מלא עם היצרנים המובילים בתחומם בעולם, המגיעים ממדינות כמו: צרפת, גרמניה, איטליה, שוויץ וספרד. כחלק מתודעת השירות הגבוהה שלה, מעניקה חברת סוככי השרון לכל לקוח המתעניין בפרגולות בכלל ובפרגולות SKYROOF בפרט, מענה זמין ומקצועי ללא עלות, לכל שאלה או בקשה. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר כבר עכשיו, ותוך זמן קצר כבר תוכלו ליהנות מצל בקיץ ומהגנה מפני הגשם בחורף.
צוות תוכן - סוככי השרון

שיתוף

מאמרים אחרונים

07/07/2024
סוכך לגינה

סוכך לגינה

כחלק מעיצוב הדירה או הבית החדשים שלכם, בוודאי תרצו גם לעצב את הגינה או החזית בצורה שתשלים את הקו העיצובי הקיים ואף תדגיש אותו. אחת הדרכים היותר אפקטיביות לעשות זאת היא באמצעות סוככים.

בחירת סוכך לגינה בדרך הקלה

כאשר בוחרים סוכך לגינה, ניתן לבחור בין מספר תצורות של סוככים שלכל אחד מהם יתרונות וחסרונות:

סוככי זרועות

אלו הם סוככים הנשענים על קיר הבית באמצעות זרועות בלבד ומכסים לרוב רק את החזית הקדמית. עם זאת, היתרון העיקרי של הסוככים האלו הוא שלרוב לא נדרשים אישורי בנייה מצד העירייה עבורם ולכן גם אין תוספת לארנונה. לרוב ניתן גם לשנות את זווית הפתיחה שלהם ובחלק מהמודלים אף לקפל את הבד פנימה באמצעות קסטה. החיסרון העיקרי שלהם מלבד שטח הכיסוי המוגבל הוא שהם לא עמידים בפני רוחות חזקות ומזג אוויר קיצוני.
צוות תוכן - סוככי השרון
המשך
07/07/2024
רעיונות לעיצוב פרגולה

רעיונות לעיצוב פרגולה

הפרגולה מוסיפה לרוב אלגנטיות  למבנה בכך שהיא מהווה נקודת המוקד לדקורציה והעיצוב, פרגולה יכולה לחבר חלקים שונים של הגן למשל חיבור של שטחים ציבוריים לשטחים פרטיים. הפרגולה יכולה גם ליצור אזור מבודד בגן שיכול לשמש להירגעות או מקום לסעוד בו. הפרגולה יכולה להבנות כמעט בכל גודל או צורה , הכל תלוי בשימוש הנדרש ובעיצוב שבוחרים. גפנים יכולים לצמוח על עמודי וגג הפרגולה ולספק הצללה בקיץ. הקורות על החלק העליון של הפרגולה יכולות להיות מעוצבות בהתאם לעיצוב של הבית. בדרך כלל בפרגולות מסורתיות הקצוות של הקורות חתוכות בתבנית מסוימת , כך שכל קצה של קורה דומה לקצה האחר, אבל אין הדבר בהכרח כך, אם אתם רוצים אתם יכול לעצב את הקצה של כל קורה של הפרגולה בצורה שונה מהקצה האחר, וליצור בכך מראה ייחודי. פרגולות עשוייות לרוב מעץ. בנו את הפרגולה ממספר סוגים של עצים והפרגולה שלכם תיראה מיוחדת במינה. למשל תוכלו לבנות את העמודים התומכים של הפרגולה מאיפאה ואת הגג מאורן. את הפרגולה ניתן  לצבוע במגוון רחב ביותר של צבעים בכדי להדגיש את הצורה והעיצוב. ישנם צבעים רבים שיכולים להדגיש את הייחודיות של הפרגולה למשל צבע שנותן לפרגולה מראה של אבן או מראה של נחושת מוכתמת. פרגולות יכולות להבנות גם ממתכת וניתן גם לשלב מאפיינים ומוטיבים שונים בתוך הפרגולה כגון לבנים , אבנים ועוד.
צוות תוכן - סוככי השרון
המשך
06/06/2024
מה ההבדל בין פרגולה לסוכך?

מה ההבדל בין פרגולה לסוכך?

השמש ישירה וחם לכם, אבל אחר הצהריים אתם בצל וקר? אתם לא בטוחים מהו פתרון ההצללה המתאים לכם? חקרנו ושאלנו, והנה אנחנו כאן, לעשות לכם סדר בפרגולות ובסוככים.

פרגולות

פרגולה או בעברית – מצללה, היא מבנה מבוסס עמודים, ללא קירות, שהתקרה שלו היא משטח הצללה לא אחיד, כלומר כזה שיש בו מרווחים. לפי החוק, מרווחים האלה חייבים להיות מחולקים או מפוזרים בצורה שווה וסך שטח החלקים האטומים לא יכול לעלות על 40% משטח הפרגולה. במילים אחרות, פרגולה חייבת לעמוד על עמודים והתקרה שלה יכולה להיות עשויה מרשת, מצמחים מטפסים או קרשים לאורך או לרוחב, כל עוד יש בה “חורים”. הפרגולה יכולה להיות עשויה משילוב של כל מיני חומרים, מעץ, דרך ברזל או מתכת אחרת ועד פלסטיק מסוגים שונים. לכל חומר היתרונות והחסרונות שלו, למשל: • עץ: היתרונות שלו הם שהוא יחסית זול, קל לעיבוד ולכן לשימוש בבנייה. החסרונות של שימוש בעץ לפרגולות הם עמידות בינונית, דרישות תחזוקה שנתית וגמישות עיצובית לא גדולה.
  • פלסטיק: יתרונות ברורים של מחיר נמוך, גמישות עיצובית גדולה וקלות בנייה ותחזוקה. חסרונות? מראה לא יוקרתי, עמידות לא ברורה בפני פגעי מזג האוויר.
  •  ברזל: יתרונות עיצוביים – מראה, גמישות – עמידות טובה, כל עוד מתחזקים נכון. חסרונות של פרגולות ברזל? מחיר – בשמיים, משקל וקושי לעיבוד ובניה. רגישות לפגעי מזג אוויר באזורים מוגדרים.
  •  אלומיניום: כדאי לדעת שהיום מתקינים לא מעט פרגולות מתכת קלות שבהן משלבים שלבים שניתנים להזזה. פרגולות אלה מספקות עמידות לשנים רבות, הן קלות לעיבוד ובניה והן יפות. החיסרון שלהן הוא לרוב מחירן.
צוות תוכן - סוככי השרון
המשך