פתרונות הצללה

06/10/2023
פתרונות הצללה

פתרונות הצללה של שטחים נרחבים

אפשרות ליהנות בחוץ גם בשמש הקופחת, פתרונות הצללה יכולים להגיע בהמון סוגים, ומותקנים במקומות שונים באותם למטרה שלהם, אך לכולם מטרה משותפת להעניק צל לאזור מסוים, לקבוע בעצמכם מתי אתם מעוניינים בצל, ומתי מתחשק לכם להנות מקרני השמש.
אצלנו בחצר עברתם לבית חדש ואין לכם סבלנות לחכות שנים עד שיגדלו עצים? מה אם אתם מחפשים להצליל בניין גדול ואלגנטי במראה מתכת מתוחכם? מה אם אתם מחפשים פתרון הצללה למרפסת או לחצר מרוצפת? ומה אם פשוט יש לכם חלונות גדולים שמכניסים למבנה שמש קופחת וחום שתרצו לווסת? לסוככי השרון ישאת כל אופציות ההצללה בשבילכם- לכל מבנה, לכל סיטואציה, לכל צורך הפתרון שלו.
פתרונות הצללה
פתרונות הצללה
פתרונות הצללה

מהם פתרונות הצללה?

למעשה זהו שם כולל לפרגולות, סוככים ורשתות הצל השונות, אשר נועדו לספק צל למבנה שלכם - כל מבנה והפתרון המתאים לו. אנשי מקצוע מנוסים יודעים כי לא לכל מרחב מתאימה אותה הצללה. עבור לובי של בניין משרדים גדול שקירותיו עשויים זכוכית המשקפת את השמש הקופחת, נתאים מערכת הצללה מתקדמת. לצורך הצללה למרפסת נתאים סוככים מתקפלים. לחצר גדולה שעושים בה על האש – פרגולה. לגן שעשועים באוויר הפתוח תתאים רשת צל גדולה וצבעונית, שתהיה פונקציונאלית ותקרר את המרחב בו הילדים משחקים, אך גם תתרום לעיצוב המזמין של הגן. כל מרחב והצרכים שלו, המאפיינים הייחודיים שלו ותנאי השטח שלו.

פתרונות הצללה למרפסת

סוככי השרון מציעים מגוון סוגי הצללה - מהפשוט והביתי ועד למתוחכם ביותר:
  • סוככים - עשויים מפלדות אל חלד ומאלומיניום חזקים וקלים, ניתנים לכוונון על ידי הלקוח. ניתנים גם לקיפול מושלם המספק מראה נקי ואסתטי. אינם דורשים, ברוב המקרים, אישורי בנייה מיוחדים, ומהווים פתרון מהיר וזול.
  • פרגולות - פתרון קירוי קל ומהיר להגנה מפני מזג אוויר שמשי ואפילו חורפי, במקומות פתוחים כגון חצרות ומרפסות. הפרגולה מהווה גם אלמנט עיצובי, ויכולה להיבנות מחומרים שונים לפי הסביבה. מורידה משמעותית את צריכת החשמל.
  • סגירות אלומיניום - גג אלומיניום וסגירות מסביבו המספק אופציה קלה ומהירה לסגירת חדר נוסף - בבתי עסק כמו בתי קפה או מסעדות ואף במרפסת הביתית. ניתנות לפירוק והרכבה מחדש בקלות.
  • רשתות הצללה - למרחבים פתוחים גדולים, גני שעשועים או מתחמי ירידים ופסטיבלים. התקנה מהירה וזולה, צל נעים לשטחים גדולים. פתרון קבוע וגם זמני לפי הצורך.
  • הצללה מתקדמת - מערכות הצללה מתוחכמות ומתקדמות אשר נועדו לתת פתרונות חכמים למגוון מרחבים - ולהציע גם בידודים טרמיים, הגנה מפני גשם ואוורור חכם.
  • סגירות חורף - סגירה של מרפסת או סככה על ידי בדי PVC או ניילון שקוף. פתרון מהיר וזול שנועד לתת לכם את האפשרות ליהנות מהמרפסת גם בחורף. מתאים במיוחד לבתי קפה ומסעדות.

מתאימים את פתרון ההצללה במיוחד בשבילך

סוככי השרון, חברה בעלת ניסיון רב שנים אשר מאחוריה רזומה מכובד של פרוייקטים מגוונים, סוככים רבים ופתרונות הצללה למרפסת שביצעה, מעסיקה רק את אנשי המקצוע המנוסים והאחראיים ביותר. אנחנו יודעים כיצד לתת לכם את הייעוץ, שירות התכנון וההתקנה הטובים ביותר בשוק, על מנת להגיע לתוצאה המוצלחת ביותר עבורכם. אם אתם מחפשים פתרון הצללה אלגנטי, פונקציונאלי ובטוח שיחזיק לכם לאורך שנים - פנו אלינו ואנו נמצא את ההתאמה המדויקת עבורכם.
צוות תוכן - סוככי השרון

שיתוף

מאמרים אחרונים

07/07/2024
סוכך לגינה

סוכך לגינה

כחלק מעיצוב הדירה או הבית החדשים שלכם, בוודאי תרצו גם לעצב את הגינה או החזית בצורה שתשלים את הקו העיצובי הקיים ואף תדגיש אותו. אחת הדרכים היותר אפקטיביות לעשות זאת היא באמצעות סוככים.

בחירת סוכך לגינה בדרך הקלה

כאשר בוחרים סוכך לגינה, ניתן לבחור בין מספר תצורות של סוככים שלכל אחד מהם יתרונות וחסרונות:

סוככי זרועות

אלו הם סוככים הנשענים על קיר הבית באמצעות זרועות בלבד ומכסים לרוב רק את החזית הקדמית. עם זאת, היתרון העיקרי של הסוככים האלו הוא שלרוב לא נדרשים אישורי בנייה מצד העירייה עבורם ולכן גם אין תוספת לארנונה. לרוב ניתן גם לשנות את זווית הפתיחה שלהם ובחלק מהמודלים אף לקפל את הבד פנימה באמצעות קסטה. החיסרון העיקרי שלהם מלבד שטח הכיסוי המוגבל הוא שהם לא עמידים בפני רוחות חזקות ומזג אוויר קיצוני.
צוות תוכן - סוככי השרון
המשך
07/07/2024
רעיונות לעיצוב פרגולה

רעיונות לעיצוב פרגולה

הפרגולה מוסיפה לרוב אלגנטיות  למבנה בכך שהיא מהווה נקודת המוקד לדקורציה והעיצוב, פרגולה יכולה לחבר חלקים שונים של הגן למשל חיבור של שטחים ציבוריים לשטחים פרטיים. הפרגולה יכולה גם ליצור אזור מבודד בגן שיכול לשמש להירגעות או מקום לסעוד בו. הפרגולה יכולה להבנות כמעט בכל גודל או צורה , הכל תלוי בשימוש הנדרש ובעיצוב שבוחרים. גפנים יכולים לצמוח על עמודי וגג הפרגולה ולספק הצללה בקיץ. הקורות על החלק העליון של הפרגולה יכולות להיות מעוצבות בהתאם לעיצוב של הבית. בדרך כלל בפרגולות מסורתיות הקצוות של הקורות חתוכות בתבנית מסוימת , כך שכל קצה של קורה דומה לקצה האחר, אבל אין הדבר בהכרח כך, אם אתם רוצים אתם יכול לעצב את הקצה של כל קורה של הפרגולה בצורה שונה מהקצה האחר, וליצור בכך מראה ייחודי. פרגולות עשוייות לרוב מעץ. בנו את הפרגולה ממספר סוגים של עצים והפרגולה שלכם תיראה מיוחדת במינה. למשל תוכלו לבנות את העמודים התומכים של הפרגולה מאיפאה ואת הגג מאורן. את הפרגולה ניתן  לצבוע במגוון רחב ביותר של צבעים בכדי להדגיש את הצורה והעיצוב. ישנם צבעים רבים שיכולים להדגיש את הייחודיות של הפרגולה למשל צבע שנותן לפרגולה מראה של אבן או מראה של נחושת מוכתמת. פרגולות יכולות להבנות גם ממתכת וניתן גם לשלב מאפיינים ומוטיבים שונים בתוך הפרגולה כגון לבנים , אבנים ועוד.
צוות תוכן - סוככי השרון
המשך
06/06/2024
מה ההבדל בין פרגולה לסוכך?

מה ההבדל בין פרגולה לסוכך?

השמש ישירה וחם לכם, אבל אחר הצהריים אתם בצל וקר? אתם לא בטוחים מהו פתרון ההצללה המתאים לכם? חקרנו ושאלנו, והנה אנחנו כאן, לעשות לכם סדר בפרגולות ובסוככים.

פרגולות

פרגולה או בעברית – מצללה, היא מבנה מבוסס עמודים, ללא קירות, שהתקרה שלו היא משטח הצללה לא אחיד, כלומר כזה שיש בו מרווחים. לפי החוק, מרווחים האלה חייבים להיות מחולקים או מפוזרים בצורה שווה וסך שטח החלקים האטומים לא יכול לעלות על 40% משטח הפרגולה. במילים אחרות, פרגולה חייבת לעמוד על עמודים והתקרה שלה יכולה להיות עשויה מרשת, מצמחים מטפסים או קרשים לאורך או לרוחב, כל עוד יש בה “חורים”. הפרגולה יכולה להיות עשויה משילוב של כל מיני חומרים, מעץ, דרך ברזל או מתכת אחרת ועד פלסטיק מסוגים שונים. לכל חומר היתרונות והחסרונות שלו, למשל: • עץ: היתרונות שלו הם שהוא יחסית זול, קל לעיבוד ולכן לשימוש בבנייה. החסרונות של שימוש בעץ לפרגולות הם עמידות בינונית, דרישות תחזוקה שנתית וגמישות עיצובית לא גדולה.
  • פלסטיק: יתרונות ברורים של מחיר נמוך, גמישות עיצובית גדולה וקלות בנייה ותחזוקה. חסרונות? מראה לא יוקרתי, עמידות לא ברורה בפני פגעי מזג האוויר.
  •  ברזל: יתרונות עיצוביים – מראה, גמישות – עמידות טובה, כל עוד מתחזקים נכון. חסרונות של פרגולות ברזל? מחיר – בשמיים, משקל וקושי לעיבוד ובניה. רגישות לפגעי מזג אוויר באזורים מוגדרים.
  •  אלומיניום: כדאי לדעת שהיום מתקינים לא מעט פרגולות מתכת קלות שבהן משלבים שלבים שניתנים להזזה. פרגולות אלה מספקות עמידות לשנים רבות, הן קלות לעיבוד ובניה והן יפות. החיסרון שלהן הוא לרוב מחירן.
צוות תוכן - סוככי השרון
המשך