מסכי הצללה

מסכי הצללה
בנט ורטיקאלי, מסך זיפ וסוכך כבלים
מסכי הצללה מגיעים בגדלים שונים ונעים בין מטרים שונים, יחד עם זאת מסכים אלו מגיעים בוריאציות שונות בין אם מבד, מאלומיניום או מירעת בד: מסכי הצללה יכולים להיות מורכבים מבד דרלון איכותי ועמיד, רשת Soltis, יריעת PVS עם חלון שקוף באמצע, או מאלומיניום. מסכי הצללה נועדו לכסות שטח רחב וגדול, והוא פתרון הצללה מעולה למקומות גדולים כמו חצרות גדולים, בתי ספר וכדומה, אך ישנם מסכי הצללה שיעודם הוא לכסות אזורים קטנים יתר בצורה יפה, ואיכותית. ישנם סוגים חשמליים מתקדמים בעלי מערכות עם חיישני תנועה ומגע, המשמשים לבטיחות, ישנם ידניים וישנם מסכי הצללה קבועים.
מסכי גלילה
בנט ורטיקאלי
זיפ ידני
מסך זיפ חשמלי
1
כיסוי שטחים גדולים - מתאים לכל סוגי המפתחים (גם מפתחים גדולים במיוחד) כאשר יש מקום לעגון בשני הצדדים למשל בין קירות בפאטיו, בבריכה, בחדר עם גג זכוכית או בחניה לרכב.
2
אולם תצוגה - אולם התצוגה של סוככי השרון נמצא במשרדי החברה. באולם התצוגה ניתן להתרשם מסוגי הדגמים, לקבל הסבר על כל דגם ולשאול כל שאלה.
3
קורת גג אחת - כל השירותים וכל סוגי הגגונים במקום אחד: החל מפגישת ייעוץ ראשונה בחינם דרך בחירת מסך הצללה מתאים, התקנתו ומענה לשאלות ובקשות.
4
ישר ולעניין - מאחר ואין פערי תיווך מהיצרן, יכולה החברה להציע ללקוחותיה את המוצר האיכותי ביותר במחיר אטרקטיבי ומשתלם במיוחד.
שיתוף